wystaw dług
Szukaj oferty Zaawansowane

Jak sprzedawać na dlugi.info

Sprzedawanie długu jest proste i zgodne z prawem.

Zapewne wiesz jak działa Amazon na którym można wystawić swoje piosenki na sprzedaż albo eBay czy Allegro, gdzie możesz sprzedać cokolwiek.

Serwis dlugi.info jest taką samą platformą transakcyjną. U nas możesz wystawić wszystkie długi, również przedawnione powyżej 6 lat, a także o bardzo niskiej wartości, np. 1 zł.

Dług to taki “przedmiot”, tylko nieco bardziej emocjonujący gdy nie można się doprosić o jego zwrot. Załóż konto na dlugi.info, aktywuj konto u operatora płatności (aby miały gdzie wpływać Twoje pieniądze) i łatwo wystaw dług na sprzedaż.

Dłużnik się o tym dowie i może będzie chciał go kupić, lub ktoś inny np. jego mama. Co najważniejsze wszystko odbędzie się automatycznie, bez spotykania się i rozmów z dłużnikiem lub biegania po urzędach.

Kiedy na Twoim koncie pojawią się pieniądze - oznaczać to będzie, że dokonała się cesja wierzytelności (bo tak się nazywa sprzedaż długu w języku prawników), którą zaraz znajdziesz w mailu od naszego serwisu.

Właśnie odzyskałeś pieniądze. Prawda, że proste?

Zobacz jakie formalności po sprzedaży na Ciebie czekają i przeczytaj dlaczego warto sprzedawać długi. Nie masz długu na sprzedaż? Przeczytaj o ochronie wizerunku i bądź na bieżąco.

Wstecz Dalej
Zapisz się na newsletter

Obiecujemy, że wysyłamy tylko cenne informacje.
W każdej chwili możesz zrezygnować.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszym regulaminie.