serwis napędza dlugi.info
rejestracja

logowanie

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu w aktualnym brzmieniu.

Media o portalu dlugi.info

Pan Hubert kupił dług .... aby go windykować. Polecamy iść krok dalej!Kupujemy dług mojego wierzyciela i go sobie portącamy ze swoimi zobowiązaniami.Jeśli Pan X nie płaci Panu Y za przykładowo wynajem mieszkania a Ty Internauto masz zapłacić Panu X za np skoszenie trawnika. Możesz kupić długi X i sobie je rozliczyć z fakturą za trawnik :)Nazywamy to potrąceniem lub transakcją kompensacyjną. Gdzie profit? Otóż długi Pana X zapewne kupisz od Y taniej.
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/aukcje-dlugow-jak-zostac-wierzycielem-jazda,14,0,2396942.html
Sytuacja, w której dłużnik nie ma pieniędzy, a komornik deklaruje swoją bezradność, nie należy niestety do rzadkości. W takich realiach wierzyciele coraz częściej poszukują nowych sposobów rozwiązania swoich problemów. Jednym z nich jest wystawienie długów na sprzedaż. Czy zajmujące się handlem długami giełdy wierzytelności są skuteczne? Czy ich działalność jest zgodna z literą prawa?
http://www.egospodarka.pl/117723,Gielda-wierzytelnosci-skuteczniejsza-niz-komornik,1,39,1.html
Wielki handel wierzytelnościami to nowe zjawisko na rynku. Setki milionów niespłaconych faktur coraz częściej trafia na sprzedaż.Polskie firmy coraz częściej rzucają na rynek faktury swoich dłużników i w ten sposób próbują radzić sobie z zatorami płatniczymi. Do tej pory tylko na Długi.info wystawiono ponad 100 tys. ofert sprzedaży długów ponad 43,5 tys. firm. Średnia wartość oferty to przy tym 11,7 tys. zł.
http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/473350,setki-milionow-z-faktur-na-sprzedaz-czym-jest-gielda-wierzytelnosci.html
Polacy odkryli nowy sposób rozwiązywania problemów z zatorami płatniczymi - wystawianie długów na sprzedaż - i korzystają z niego coraz częściej. - W przypadku firm są to długi jednoosobowych działalności gospodarczych. Konsumenci najczęściej wystawiają na sprzedaż niezapłacone alimenty oraz czynsze - informuje w swoim badaniu serwis dlugi.info.
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16940436,Polacy_handluja_dlugami_na_potege_.html
Każdy borykający się z odzyskaniem pieniędzy za niezapłacone alimenty, czynsze, pożyczki, wyroki sądowe, kary umowne, weksle i wszelkie inne udokumentowane wierzytelności, może samodzielnie wystawić niezobowiązującą ofertę sprzedaży takiej wierzytelności.
http://www.networkmagazyn.pl/dlugi_info_mlot_na_notorycznych_alimenciarzy
Elektroniczna tablica dłużników - sposób na kontrahentów, którzy nie płacą na czasFirmy, których przeterminowane należności trafiają na elektroniczną giełdę długów, tracą reputację i mają kłopoty z dalszym działaniem.
http://forsal.pl/artykuly/666508,elektroniczna_tablica_dluznikow_sposob_na_kontrahentow_ktorzy_nie_placa_na_czas.html
Jest hak na nierzetelnych kontrahentów. Internetowa giełda długów to nie tylko handel wierzytelnościami, ale kolejny sposób na walkę z zatorami płatniczymi. Platforma dlugi.info nie działa jak tradycyjny obrót wierzytelnościami, ponieważ w grę wchodzą również faktury, których termin płatności jeszcze nie minął.
http://www.dlugi.info/upload/files/pb_artykul.pdf
To działa, jak Allegro, z tą różnicą, że użytkownicy, czyli przedsiębiorcy, wystawiają na sprzedaż faktury, za które nie otrzymali zapłaty.
http://www.strefabiznesu.pomorska.pl/artykul/jak-dopasc-dluznika-firmo-zajrzyj-na-internetowa-gielde-dlugow-dlugiinfo
Wymyślili genialny i prosty sposób na dłużników. Dzięki niemu polskie firmy odzyskały już ponad 270 mln zł z zaległych faktur. Teraz chcą podbić zagraniczne rynki.
http://finanse.wp.pl/kat,1033803,title,Wisza-ci-pieniadze-Jest-na-nich-sposob,wid,16091527,wiadomosc.html
Pojawiają się zresztą nowe sposoby na odzyskiwanie alimentów. Od pewnego czasu są one dostępne na giełdzie długów, można je po prostu sprzedać, np. za pośrednictwem portalu dlugi.info. Piotr Wajszczak z tego serwisu tłumaczy, że dłużnicy alimentacyjni nauczyli się uciekać przed komornikiem.Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/8964420,zalegle-alimenty-w-lodzkiem-nie-dali-swoim-dzieciom-367-mln-zl,id,t.html
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/8964420,zalegle-alimenty-w-lodzkiem-nie-dali-swoim-dzieciom-367-mln-zl,id,t.html
Ponad pół miliarda złotych, w ciągu minionych 12 miesięcy, pomogły odzyskać firmomod innych przedsiębiorstw Rejestr Dłużników BIG InfoMonitor i Giełda Wierzytelności dlugi.info. Skuteczność Biur Informacji Gospodarczej i giełd długów rośnie wraz ze wzrostem zainteresowania ich działaniem. Lepsze efekty daje też szybkość reakcji - im firma bardziej niecierpliwa w dochodzeniu należności, tym większa szansa na odzyskanie pieniędzy z nieopłaconych faktur.
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Co-czwarta-zlotowka-z-firmowych-zaleglosci-jest-do-odzyskania-3408650.html
Jak sprawdzić biuro podróży?... Jest wiele miejsc gdzie możemy ocenić kondycję finansową biura podróży. - Na portalu dlugi.info już od stycznia 2012 roku firmy chcą sprzedać niezapłacone faktury biura Triada...
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/jak-sprawdzic-biuro-podrozy,1818622,4199
Odzyskanie długu nie musi kosztować dużo.Artykuł zamieszczony na forsal.pl źródło: Dziennik Gazeta Prawna
http://forsal.pl/artykuly/572066,odzyskanie_dlugu_nie_musi_kosztowac_duzo.html
W ciągu ostatnich dwóch lat zatory płatnicze stały się prawdziwą zmorą dla firm budowlanych. Rząd stara się pomóc przedsiębiorcom, jednak te działania są bardzo mocno rozciągnięte w czasie i niewystarczające. Firmy same zaczęły rozwiązywać ten problem. Pomocny okazał się Internet, a handel wierzytelnościami podziałał nawet na GDDKiA.
http://www.muratorplus.pl/biznes/wiesci-z-rynku/chcesz-odzyskac-pieniadze-wystaw-dlug-na-gielde_79493.html

Kontakt

PROINVEST GROUP sp. z o.o.

ul. Zwycięstwa 12/5,
44-100 Gliwice

tel. 32 233 20 78
sekretariat@proinvestgroup.pl